Ankara küçük nakliye

Gölbaşı Küçük Nakliyat

Gölbaşı küçük nakliyat

Taşımacılık üzere hizmet veren bir firma olarak küçük nakliye evden eve nakliye yük taşıma ofis ve büro taşıma ihtiyaçlarınızda Gölbaşı küçük nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Bir kaç parça eşyalarınız ’mı var? Büyük araç olmadan küçük bir araç ve bir kaç eleman ile daha fazla masraf etmeden küçük bir meblağ ile taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Elemana ihtiyacınız yokmu? Eleman ihtiyacınız yoksa kamyonetimizi şoför dahilinde kiralayabilir ve eşyalarınızı kendiniz taşıyabilirsiniz. Kamyonet kiralama gibi hizmetlerimiz için aracımızı (1) saat (2) saat ve daha fazla gün ve saatler arasında kiralayabilirsiniz. Bizi arayarak randevu oluşturabilir ve taşıma işleminizi istediğiniz gün ve saatler arasında Gölbaşı küçük nakliyat ile halledebilirsiniz .

Gölbaşı Parça Eşya taşıma

Gölbaşı parça eşya taşıma

Gölbaşı parça eşya taşıma

Eşyalarınızın güvenle taşınması ve zarar görmemesi için bir nakliyeciden beklenenler nelerdir? Parça eşya taşıma Gölbaşı olarak. Eşyaların düzenli bir şekilde sökülmesi. Eşyaların düzenli bir şekilde ambalajlanması. Eşyaların düzenli bir şekilde taşınması. Ve son olarak araca yükleme yapılırken düzenli bir şekilde yüklenmesi. Yükleme? Nakliyat dilinde düzgün bir şekilde yani (istif) edilmesi. (Düzenli sökülme) mobilyacımız dahilinde düzenli sökülme işlemi yapılır.(ambalaj yapılırken) Elemanlarımız streç film havalı naylon sisteminde 2 katlı ambalaj yaparak kesinlikle zarar görmeyecek şekilde muhafaza altına alır. (Taşıma esnası) Bu esnada ise eşyalar 2 kişi dahilinde taşınır ve sağa sola çarpmadan taşınır(. (Araca yükleme) bu esnada ise kırılacak mutfak eşyası koli tarzı malzemeler ayrı istif edilerek taşınma işlemi sağlanır.

Gölbaşı Saatlik Nakliye

Gölbaşı saatlik nakliyat aracı

Gölbaşı saatlik taşıma işlemleri

Saatlik nakliye dediğimiz nasıl oluyor saat başımı ücret ödüyoruz eşyaları kim taşıyacak ? Bu sorularınıza yanız olan bir firma olarak. Gölbaşı saatlik nakliyat kamyonet kiralama işlemlerinde’ de bir numara olarak işlerini sürdürmektedir. (Saatlik nakliye ) şu şekilde oluyor kamyonetlerimizi saatlik ve kilometre bazlı şoför dahilinde kiralayıp kendi ailenizle veya arkadaşlarınızla taşıma işlemini halledebilirsiniz. Yok biz değil siz taşıyın derseniz yine aracımızı kiralayabilir ve eleman istediğiniz halde araç ve eleman sizlere gönderilerek taşınma işleminizi sağlayabilirsiniz. Saatlik nakliyat Gölbaşı olarak Gölbaşı’nın tüm mahalle ve köylerinde’de hizmet vermekteyiz.

Sincan küçük nakliyat ile ilgili makalemiz için lütfen tıklayınız…

Sincan Küçük Nakliye

yazar hakkında

Ankara Küçük Nakliyat

yorum yap

× Whatsapp Fiyat Al